Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną GOTOWĄ LEKCJĄ do pobrania za darmo. Tym razem będzie naprawdę PO BRYTYJSKU! Wakacje rozpoczęte pełną parą, ale nie zwalniamy tempa, dlatego dla tych osób, które nie rezygnują z nauki angielskiego latem, zapraszam do skorzystania z tej darmowej lekcji. Materiały mogą zostać wykorzystane przez lektora jak i do samodzielnej nauki. Dostępny jest klucz odpowiedzi, więc na pewno nie będzie problemu 🙂

Dobrze wiecie, że jestem British TEAM! Dlatego musiał nadejść ten dzień, kiedy lekcja będzie dotyczyła tego tematu. A czego dokładnie możecie się spodziewać:

 – lekcja oparta jest na tekście oraz na filmiku, które dotyczą brytyjskich zwyczajów – picia herbaty oraz prawdziwego brytyjskiego śniadania

 – drugi filmik jako praca domowaHow to make tea the British Way?

 – jest dużo pytań, które zachęcą do rozmowy

 – oraz ćwiczenia na słownictwo zaczerpnięte z tekstu oraz z filmików

Lekcja będzie idealna na zajęcia grupowe, a także indywidualne, mnie sprawdziła się wiele razy i naprawdę zachęcam do zerknięcia, mam nadzieję, że się Wam spodoba!

Dajcie koniecznie znać co sądzicie, jeśli z niej skorzystacie, będzie mi bardzo miło, jeśli zostawicie komentarz. Wtedy będę wiedziała, że takie wpisy są dla Was wartościowe!

Poniżej możecie pobrać materiały:

The teacher’s handout

Filmik 1

Filmik 2

Na mojej stronie jest już kilka GOTOWYCH LEKCJI DO POBRANIA!

Zapraszam!

Happy learning or teaching!